Garmin Fenix 7x Sapphire Solar 51 mm, czarny tytan

Dostępność: brak towaru
Cena: 3 999,00 zł 3999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02541-23

Opis

Czarny tytan z powłoką węglową (DLC) i z czarnym paskiem
 
Rozmiar koperty: 51 mm

 

DALEJ. MOCNIEJ. PRZEZ SIEDEM DNI W TYGODNIU.

Podejmij każde wyzwanie, korzystając z wytrzymałego multisportowego zegarka GPS fēnix 7X Sapphire Solar. Jego odporna na zarysowania soczewka solarna Power Sapphire™ wydłuża czas pracy baterii — zasilając zaawansowane funkcje treningowe, aplikacje sportowe, czujniki monitorujące zdrowie i samopoczucie i wiele innych funkcji.

 

 

Doładuj baterię za pomocą światła słonecznego, aby rzadziej ładować urządzenie.

Rób więcej. Ładuj rzadziej. Ładowanie energią słoneczną pozwala uzyskać nawet 37 dni pracy baterii w trybie zegarka³.

Jak sobie radzi Twój organizm? Pomiar tętna na nadgarstku¹ i pulsoksymetr² zapewnią Ci dokładne dane.

Korzystaj z nawigacji z fabrycznie załadowanymi mapami TopoActive Europe i korzystaj z wbudowanego modułu Wi-Fi®, aby je łatwo aktualizować.

Słuchaj ulubionych utworów dzięki możliwości odtwarzania muzyki na nadgarstku i bez korzystania z telefonu.

Gdy zrobi się ciemno, dzięki wbudowanej latarce LED nic Cię nie zatrzyma,

 

Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

Nowa, ultrawytrzymała sportowa konstrukcja z duży wyświetlacz 1,4″ i soczewką z ładowaniem solarnym w obudowie 51 mm. Zegarek spełnia amerykańskie normy militarne w zakresie temperatury, wstrząsów i wodoodporności.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI

Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

Uzyskaj do 28 dni działania baterii w trybie zegarka, dodatkowe 9 dni podczas ładowania energią słoneczną3 oraz do 89 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 33 godzinami podczas ładowania energią słoneczną⁵.

 

 

Zmień wysiłek w przyjemność.

 

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów na torze krytym, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

SKITURING

Zawsze aktualne informacje na stoku. Ten wbudowany profil odróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil pokazuje pomiary specyficzne odpowiednio dla wspinaczki i zjazdu.

POMIAR DYNAMIKI BIEGÓW NARCIARSKICH

Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar biegów narciarskich będzie dokładniej określać obciążenie treningowe.

FUNKCJE SURFINGOWE

Łap fale. Ten zegarek z serii fēnix obsługuje technologię Surfline Sessions™, umożliwiając zapisywanie nagrania każdej fali pokonanej na spocie z Surfline®. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

ĆWICZENIA HIIT

Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o dużej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

SUGESTIE DOTYCZĄCE CODZIENNYCH TRENINGÓW

Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi codziennej jazdy i biegania w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

Na podstawie historii treningów biegowych i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendów pokazują wpływ treningu na kondycję w danym okresie.

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetlaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.

WYTRZYMAŁOŚĆ W CZASIE RZECZYWISTYM

Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy rowerem.

ASYSTENT ODPOCZYNKU

Po każdym treningu czas regeneracji informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

 

 

 

 

Nawiguj po szlaku lub poza nim.

WBUDOWANA LATARKA

Wbudowana latarka wielodiodowa poprowadzi Cię w warunkach słabego oświetlenia, zapewniając szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA ABC

Wersja Sapphire zapewnia najwyższą dokładność lokalizacji, wykorzystując technologię, która wcześniej była dostępna tylko dla wojska. Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zazwyczaj się nie docierają.

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. Z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru monitorującego pogodę i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

MAPY PÓL GOLFOWYCH

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW™

Dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView możesz sprawdzać nazwy zjazdów oraz oceny trudności w ponad 2000 kurortów narciarskich ośrodkach na całym świecie.

MAPY TOPOACTIVE

Fabrycznie załadowane mapy Topoactive umożliwią pozostanie na właściwym szlaku. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe pobieranie oraz aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

PRZED TOBĄ

Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

 

Poznaj swoje ciało dzięki stałemu śledzeniu kondycji.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Technologia optycznego pomiaru tętna Zmienność tętna wskazuje intensywność aktywności oraz zmienność tętna w celu obliczenia poziomu obciążenia. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

Pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru2 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

SLEEP SCORE I ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE SNU

Uzyskaj szczegółowe informacje o jakości snu na podstawie analizy czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wszystkie te informacje można wyświetlić w specjalnym widżecie, który zawiera ocenę jakości snu i jego statystyki.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™

Zapisz 2-minutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno1, zmienność tętna, pulsoksymetr2, oddech i stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect™ na zgodnym smartfonie, aby go udostępnić.

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

 

 

 

 

 

Pozostań w kontakcie podczas podróży.

Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

APLIKACJE MUZYCZNE

Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na zewnątrz ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń⁶.

CONNECT IQ™ STORE

Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

 

 

 

2 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.
3 Przy założeniu całodziennego użytkowania, w tym 3 godzin pracy dziennie na zewnątrz przy oświetleniu 50 000 luksów.
4 Po sparowaniu z aplikacjami Garmin Connect™ i Surfline w urządzeniu inteligentnym.
5 Przy założeniu użytkowania przez cały okres przy oświetleniu 50 000 luksów.
6 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. Aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach oraz ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i śledzenia, odwiedź stronę Garmin.com/safety.
Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych.

 

 

Zawartość opakowania

Czarny tytan z powłoką węglową (DLC) z czarnym paskiem
  • fēnix® 7X – Sapphire Solar Edition
  • Przewód do ładowania/transferu danych
  • Dokumentacja

 

 

Dane techniczne

Ogólne

MATERIAŁ SOCZEWKI
Power Sapphire™
Materiał ramki
Tytanowy
Obudowa
Polimer wzmocniony włóknem szklanym i metalowa pokrywa tylna
Zgodność z opaską QuickFit™
W zestawie (26 mm)
Materiał paska
Silikon
ROZMIAR KOPERTY (szer. × dł. × wys.)
51 x 51 x 14.9 mm
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
Pasek silikonowy: 127-210 mm
Pasek skórzany: 135-213 mm
Pasek z tkaniny: 135-213 mm
Pasek metalowy: 135-225 mm
Ekran dotykowy
.
Kolorowy wyświetlacz
.
Latarka LED
.
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.
Średnica 1,40″ (35,56 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.
280 × 280 pikseli
Typ wyświetlacza
Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Masa
89 g z silikonowym paskiem (obudowa: 61 g)
Czas działania baterii
Tryb zegarka: do 28 dni / 37 dni przy ładowaniu energią słoneczną*
Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 90 dni / powyżej 1 roku przy ładowaniu energią słoneczną*
Tylko GPS: do 89 godz. / 122 godz. przy ładowaniu energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne: do 63 godz. / 77 godz. przy ładowaniu energią słoneczną*
Wszystkie systemy satelitarne i wielopasmowe: do 36 godz. / 41 godz. przy ładowaniu energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 16 godz. Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 213 godz. / 578 godz. przy ładowaniu energią słoneczną**
Tryb GPS wycieczki: do 62 dni / 139 dni przy ładowaniu energią słoneczną* *
Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów **
Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów
Klasa wodoszczelności
10 ATM
Pamięć/historia
32 GB

 

Cechy zegarka

Czas/data
.
Synchronizacja czasu przez GPS
.
Automatyczny czas letni
.
Budzik
.
Minutnik
.
Stoper
.
Godzina wschodu/zachodu słońca
.

 

Monitorowanie stanu zdrowia

Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę)
.
Średnie dzienne tętno spoczynkowe
.
Alerty nietypowo wysokiego tętna
Tak (wysokie i niskie)
Oddychanie (24x7)
.
Pomiar pulsoksymetru dot. poziomu tlenu we krwi
Tak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu)
Wiek sprawnościowy
tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™
.
Całodniowe śledzenie stresu
.
Minutnik oddechu relaksacyjnego
.
Sen
Tak (zaawansowane)
Monitorowanie snu (wyniki snu i analizy)
.
Nawodnienie
Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Monitorowanie zdrowia kobiet
Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Health snapshot
.

 

Czujniki

GPS
.
GLONASS
.
Galileo
.
Pozycjonowanie na wielu częstotliwościach
.
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™
.
Wysokościomierz barometryczny
.
Kompas
.
Żyroskop
.
Akcelerometr
.
Termometr
.
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji
.

 

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

Łączność
Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
.
Sklep Connect IQ™ w urządzeniu
.
Powiadomienia Z Telefonu
.
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)
.
Kalendarz
.
Prognoza pogody
.
Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile
.
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania
.
Sterowanie muzyką
.
Odtwarza muzykę
.
Pamięć na muzykę
Do 2000 utworów
Znajdź mój telefon
.
Funkcja Znajdź Mój Zegarek
.
Pilot VIRB®
.
Zgodność ze smartfonami
iPhone®, Android™
Parowanie z aplikacją Garmin Golf
.
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile
.
Garmin Pay™
.

 

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Aplikacja LiveTrack
.
Group LiveTrack
.
Udostępnianie zdarzeń na żywo
.
Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności
.
Pomoc
.

 

Funkcje taktyczne

Podwójna siatka współrzędnych
.

 

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków
.
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować)
.
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
.
Spalone kalorie
.
Piętra w górę
.
Przebyty dystans
.
Minuty intensywnej aktywności
.
Funkcja TrueUp™
.
Funkcja Move IQ™
.
Aplikacja Garmin Connect ™ Challenges
Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

 

Sprzęt fitness / siłownia

Automatyczne liczenie powtórzeń
.
Treningi wydolnościowe
.
Dostępne profile aktywności na siłowni
Trening siłowy, trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT), trening wydolnościowy, trening na maszynie eliptycznej, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, pilates i joga
Treningi siłowe
.
Treningi HIIT
.
Treningi jogi
.
Treningi Pilates
.
Animacje treningowe na ekranie
.

 

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strefy tętna
.
Alerty tętna
.
Kalorie na podstawie tętna
.
% maksymalnego tętna
.
% rezerwy tętna
.
Czas odpoczynku
.
Automatyczne tętno maksymalne
.
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)
.
Częstotliwość oddechu (podczas ćwiczeń)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Prędkość i dystans GPS
.
Strony własnych danych
.
Niestandardowe profile danych
.
Auto Pause®
.
Trening interwałowy
.
Zaawansowane treningi
.
Plany treningów do pobrania
.
Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania
.
Auto Lap®
.
Ręcznie oznaczane okrążenia
.
Konfigurowalne alerty okrążenia
.
Aklimatyzacja do wysokiej temperatury i wysokości
.
VO2 Max (Run)
.
VO2 Max (Trail Run)
.
Wytrzymałość w czasie rzeczywistym
.
Stan wytrenowania
.
Obciążenie treningowe
.
Charakter obciążenia treningowego
.
Efekt treningu (aerobowego)
.
Efekt treningu (beztlenowego)
.
Główna korzyść (etykiety efektu treningu)
.
Polecany trening codzienn
.
Ulepszone monitorowanie czasu odpoczynku
.
Konfigurowalne alerty
.
Monity dźwiękowe
.
Czas ukończenia
.
Virtual Partner
.
Virtual Racer™
.
Automatyczne aktywności Multisport
.
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
.
Asystent kursu
.
Segmenty (Live, Garmin)
.
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)
.
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)
.
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™
.
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
.
Przyciski dostępu
.
Autoprzewijanie
.
Historia aktywności w zegarku
.
Physio TrueUp
.

 

Funkcje biegowe

Dostępne profile biegu
Bieganie, bieg, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne, biegi ultra
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
.
Dynamika biegu
tak (ze zgodnym akcesorium)
Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego
tak (ze zgodnym akcesorium)
Bilans i czas kontaktu z podłożem
tak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Rytm (liczba kroków na minutę na bieżąco)
.
Przygotowanie wydolnościowe
.
Próg mleczanowy
tak (ze zgodnym akcesorium)
Strategie tempa PacePro™
.
Treningi biegowe
.
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką
.
Symulator wyścigu
.
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
.
Run/Walk/Stand detection
.

 

Funkcje golfowe

42 000 wgranych pól golfowych z całego świata
.
Odległość do początku, środka i końca greenów
.
Odległość do lay-upów/doglegów
.
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)
Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników
.
Własne cele
.
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)
.
Garmin AutoShot™
.
Pełna mapa wektorowa
.
Automatyczne aktualizacje CourseView
.
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki
.
Hazardy i cele na polu golfowym
.
Funkcja PinPointer
.
Dystans PlaysLike
.
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu)
.
Wynik handicapu
.
Zgodność z czujnikiem TruSwing™
.
Timer rundowy / licznik dystansu
.
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium)
.
Oficjalny turniej
.
Green Contours (with Garmin Golf membership)
.

 

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie
Wędrówki, wspinaczka w pomieszczeniach, bouldering, wspinaczka, jazda górska, jazda na nartach, jazda na snowboardzie, biegi narciarskie, wiosłowanie na stojąco, sporty wioślarskie, kajakarstwo, surfing, polowanie, Jumpmaster, aktywności taktyczne, kitesurfing, windsurfing, chodzenie w rakietach śnieżnych , tenis, pickleball
Nawigacja od punktu do punktu
.
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco
.
Wróć do startu
.
TracBack®
.
Tryb UltraTrac
.
Tryb W okolicy
.
Przed tobą
.
Profil wysokości
.
Dystans do celu
.
Wskaźnik trendu barometru
.
Planowanie wspinaczek ClimbPro™
.
Prędkość pionowa
.
Całkowity wznios/spadek
.
Przyszły wykres wysokości
.
FABRYCZNIE ZAŁADOWANE MAPY TOPOGRAFICZNE
.
Fabrycznie załadowane mapy dróg i szlaków
.
Wgrane mapy kurortów narciarskich
.
Obsługa pobieranych map kartograficznych
.
Współrzędne GPS
.
Celuj i idź
.
Pomiar powierzchni
tak (przez Connect IQ™)
Kalendarz myśliwski/wędkarski
tak (przez Connect IQ™)
Odwzorowany punkt trasy
.
Informacje o położeniu słońca i księżyca
tak (przez Connect IQ™)
Pozycje XERO™
.
Aktywność GPS wyprawy
.
Pływy
tak (przez Connect IQ™)

 

Funkcje rowerowe

Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras)
.
Dostępne profile jazdy rowerem
Jazda rowerem, jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda rowerem górskim, triathlon
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu)
.
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami)
.
Trudność i płynność jazdy na rowerze górski
.
Okrążenia rowerowe i maksymalna moc okrążenia (w czujnikiem mocy)
.
Wyścig z aktywnością
.
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power)
tak (ze zgodnym akcesorium)
Zgodność z urządzeniem Vector
.
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+™ innych producentów)
.
Zaawansowana dynamika jazdy
.
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie)
.
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny)
.
Zgodność ze światłami Varia™
.
Kompatybilność z czujnikami prędkości i kadencji
.

 

Funkcje pływackie

Dostępne profile pływania
Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Dane dotyczące pływania w otwartym akwenie (dystans, tempo, liczba i częstotliwość ruchów, kalorie)
.
Parametry treningu (styl pływania, liczba wymachów, długość basenu)
.
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy)
.
Dziennik ćwiczeń
.
Podstawowy licznik czasu odpoczynku (od 0)
.
Licznik czasu odpoczynku z funkcją "Powtarzanie przez"
.
Automatyczny odpoczynek
.
Alerty czasu i dystansu
.
Alerty o tempie (tylko w przypadku pływania na basenie)
.
Włączanie odliczania
.
Treningi pływackie
.
Krytyczna prędkość pływania
.
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą
.
Tętno (bieżące podczas odpoczynków, statystki interwału i sesji podczas odpoczynków, automatyczne pobieranie danych tętna po pływaniu)
Tak (z HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ i HRM-Pro ™)

 

Funkcje monitorowania dzieci

Aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges
Tak (opcjonalna aplikacja Toe-to-Toe™ Challenges w Connect IQ)

 

Łączność

STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART
.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl